אלון ומשפחתו - בעליו של באדי

שמי אלון,

לבית הגידול סטאר אוף דיויד הגענו לאחר אובדנה של כלבתנו האהובה,

כתבתי בדף הפייסבוק של הכלבנות על שקרה ונפרדתי מכולם כשאני כואב את האובדן.

לא עבר זמן רב ופנה אלי בחור בשם אבי קוסטה שקרא את שכתבתי והציע לי ולמשפחתי חוויה מתקנת שתעזור להתגבר על האובדן ולהמשיך הלאה.

הייתי די נחוש שאני עם גידול כלבים סיימתי.

הסקרנות התעוררה בי כעבור יום ויצרתי קשר עם אבי קוסטה והגענו כל המשפחה אני אשתי ושתי בנותיי לביקור צל אבי על מנת להתרשם, מהרגע בו נכנסנו לביתו של אבי הבנות התרגשו מאד למראה הגורים במרפסת הבית דמעות הציפו את עיני הבנות ואף אשתי התרגשה למראה הגורים, אבי קיבל אותנו בצורה יפה מאד,הסביר לנו באריכות וסבלנות אין קץ על הגזע תעודת היוחסין ועל התאמת הכלב לחיי משפחה.

אני הייתי עדיין תחת צילו של האובדן ולמרות הפיתוי אמרתי לאבי שאחשוב על העניין ואבי הבטיח בכל מקרה לשמור לנו גור למשך שבוע ללא כל התחייבות מצידנו.

כעבור יומיים חזרתי לאבי עם תשובה חיובית כי ניקח גור וכעבור ימים ספורים הגעתי לקחת את הגור.

ו....בהחלט חוויה מתקנת, בחרנו לגור את השם באדי וכשמו כן הוא חבר לי ולבני משפחתי,הצחוק והשמחה חזרו במהרה אצלנו בבית והכלב המדהים מצא את מקומו בחיק משפחתנו, אנו מרעיפים עליו אהבה ומקבלים לא פחות מבאדי שנקשר אלינו ואנחנו אליו כאשר באדי מפגין את חוכמתו והוא הפך לחלק מהמשפחה.

אציין כי אבי קוסטה ליווה את קליטתו של באדי בביתנו באופן מדהים האיכפתיות שלו הדאגה וכל עזרה או יעוץ תמיד נעשו בחפץ לב ובסבלנות אין קץ,תמיד נענה ברצון לכל שאלה שעלתה וכך מצאתי חבר חדש בנוסף לבאדי את אבי קוסטה שהוא אדם מדהים וחבר אמיתי,ואני מציין כי כיום הקשר שלי עם אבי קוסטה הוא הרבה יותר מקשר של מוכר וקונה זכיתי בחבר אמיתי בנוסף.

אבי גם ביקר בבתינו מספר פעמים ופגש את באדי ולראות את חיוכו של אבי למראה באדי שנקלט אצלנו היטב זה רק מוסיף להרגשה הטובה שבחרנו כלב מבית גידול מעולה עם אדם מדהים מאחוריו.

בזכותו של אבי יש להגיד כי הצטרפתי למועדון הרועים הגענו לתערוכות כלבים כשבתערוכה אחת הצגנו את באדי ומצאנו עצמנו בחברה נחמדה במועדון הרועים דבר שמוסיף נדבך נוסף להצטרפותו של באדי למשפחתנו וכך הכרנו משפחות נוספות בעלות כלבים מגזע הרועים ואנו משתדלים להגיע למפגשים איתם.

לסיכום אציין את בית הגידול סטאר אוף דיויד כבית גידול מקצועי אמין וטוב שמקדיש לכלבים שלו את המיטב ומוציא גורים איכותיים בהתאם, אני ממליץ בחום רב לכל מי שמעוניין ברועה שוויצרי שזה כלב מדהים לפנות לבית הגידול סטאר אוף דיויד.

 

 

 

 

 

אל תפספסו ! יש לנו גורים זמינים למכירה כרגע ! לפרטים נוספים 054-4446454