ההמלטה הבאה שלנו !

אחרי חיפושים רבים, בדיקות, נסיעות לתערוכות שונות ברחבי אירופה וגם סוג של ריגול אצל המגדלים המובחרים מעבר לים התכנסנו לקבל את ההחלטה עבור הזכר הטוב ביותר לכלבתנו פלו !

 

הזכר שנבחר הוא גויאר ! זכר מדהים ביופי, כלב בעל מסת שריר ומבנה מסיבי במיוחד אך יחד עם זאת אתלט אמיתי שכבר עבר שוצהונד 3 , מבחן עבודה הבודק את יכולתו הפיזית, נפשית ועמידתו בלחצים של הכלב. כאשר שוצהונד 3 זהו המבחן האחרון ברשימת מבחני העבודה הנוקשים בגרמניה ! 

 

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהאב והאם העתידים ! לקוראים את נתוני האב והאם - כלבינו עוברים גם בדיקות צילום רנטגן של המפרקים הקדמיים ! זאת על מנת למנוע בעיה כזאת או אחרת בעתיד ! הציון 0 במרפקים, מקביל לציון A של בדיקת האגן !!!! 

 

  אנו מצפים לגורים מאסיבים במיוחד ! בעלי אגן תקין, עם אופי מיוחד, ספורטיבים ומדהימים למשפחה !!! 

 

http://www.whitedog.co.il/images/stories/c-litter%20hebrew.jpg" alt="alt" style="margin-top: 0px; margin-right: auto; margin-bottom: 0px; margin-left: auto; border-style: initial; border-color: initial; outline-width: 0px; outline-style: initial; outline-color: initial; background-image: initial; background-attachment: initial; background-color: transparent; display: block; padding: 0px;" />

 

*הערה : בזמן כתיבת שורות אלו, חסר לפלו עוד ציון סאס אחד להשלמת תואר אלופת ישראל ! אותו היא תשיג עד מועד ההמלטה הצפוייה

 

http://www.whitedog.co.il/images/stories/c-litter.jpg" alt="alt" style="margin-top: 0px; margin-right: auto; margin-bottom: 0px; margin-left: auto; border-style: initial; border-color: initial; outline-width: 0px; outline-style: initial; outline-color: initial; background-image: initial; background-attachment: initial; background-color: transparent; display: block; padding: 0px;" />

 

אל תפספסו ! יש לנו גורים זמינים למכירה כרגע ! לפרטים נוספים 054-4446454